Potrzebujemy Waszej pomocy w zakupie skanera żył

Założony przez:

Tymka

Dom chłopaków Broniszewice

kwota zebrana:

wsparło: 24

  • O projekcie
  • Aktualności
  • Wspierający
  • Patronat

Wstęp

Zbudowaliście z nami dom dla naszych chłopaków. Pokazaliście, jak jesteście wspaniali. Teraz trochę nieśmiało prosimy Was o jeszcze jedną małą rzecz. Potrzebujemy pilnie specjalistycznego skanera żył. Będzie on bardzo pomocny dla naszych chłopców i nas samych.

Skaner będzie służył wszystkim naszym drogim podopiecznym, a zwłaszcza Chłopcom z Dziecięcym Porażeniem Mózgowym oraz Maluszkom, u których bardzo trudno znaleźć żyły. Chłopcy przebywają w naszym DOMU na stałe. W większości rodzice biologiczni nie utrzymują z nimi kontaktu. Teraz my się nimi zajmujemy i dzięki Wam możemy to robić na najlepszym poziomie.

Opis projektu

Każdy z naszych chłopaków jest wyjątkowy i każdy z nich potrzebuje pomocy na wyjątkowy sposób. Oprócz codziennej pielęgnacji i organizacji wydarzeń nasi chłopcy korzystają także z pomocy lekarskiej. Dużym wyzwaniem jest podawanie leków poprzez wkłucie zwłaszcza dla naszych najmłodszych z dzieci. Te zabiegi znacznie ułatwiłby skaner żył. Bardzo nowoczesne urządzenie, które bezinwazyjnie pokazuje, gdzie znajduje się ukryta żyłka. To bardzo ułatwiłoby nam nasze zadanie.

Nowoczesne i bezinwazyjne urządzenie emituje światło podczerwone oraz widzialne i niewidzialne promieniowanie laserowe. Żyły widać dzięki hemoglobinie znajdującej się we krwi. To ona wchłania to promieniowanie.

Urządzenie jest wspaniałe i bardzo pomocne. Jednak jest też bardzo drogie.

Cel

Znacie wszystkich naszych podopiecznych. To 56-ciu wspaniałych chłopaków dla, których jesteśmy mamami. Zajmujemy się nimi najlepiej, jak tylko możemy. Fenomen tego powołania polega na tym, że robimy to także dzięki Wam. Każdy z chłopców jest nam bardzo bliski i wyjątkowy. Wśród nich jest zatroskany o siostrę Tymkę Adrian i Kaziu czule okazujący siostrze Elizie wdzięczność i radość za każdy, nawet najmniejszy gest w jego stronę. Praca z nimi jest dla nas najważniejsza. Bardzo potrzebujemy tego urządzenia. My i nasi chłopcy.

Liczymy na Was i jak zawsze z pewnością się nie zawiedziemy.

 

Aktualizacja nr 1

  • 2018-12-22 18:17:00

Dziękujemy za pierwsze wpłaty!

Dziękujemy wszystkim darczyńcom za wpłaty na zakup skanera. Wierzymy, że dzięki Wam uda się go kupić. Jest na prawdę bardzo potrzebny.

Dziękujemy!

Agnieszka Wawrzyniak

2018-11-16
  • Kalisz

Asia Grenda

2018-12-21

Lidia Magdziarz

2018-12-21

Paula Szymczak

2018-12-22

Ewelina Cieslik

2018-12-22

Joanna Janas

2018-12-23
18 anonimowych wspieraczy

Ten projekt nie ma obecnie żadnego patronatu.
Zostań jego pierwszym patronem!

Autor

Siostry dominikanki

Mamy naszych chłopaków

;